• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Команда Хмільницької ДЮСШ з легкої атлетики представляла місто на чемпіонаті області

eye

192

Новини

28 січня 2017 року у місті Вінниці відбувся Чемпіонат області з легкої атлетики у приміщені серед юнаків та дівчат 2004 р. н. і молодших. Юні легкоатлети Хмільницької ДЮСШ теж відправились для участі у цих змаганнях. Розпочалося все з урочистого маршу, і далі приступили безпосередньо до основної частини – змагань. Першим етапом був біг 60 м. (дівчата) серед 90 учасників. У фінальному забігу юним легкоатлетам Хмільницької ДЮСШ не вдалося вибороти призові місця. Серед дівчат Алексеєва Наталія зайняла 4 місце з результатом 9,0 сек., а Сотник Ольга стала 6-ою (9,3 сек.), Зелінська Анастасія – 11 місце, Збебська Анастасія – 12 місце, Михайляк Марина – 15 місце, Шелудченко Вероніка – 47 місце. Серед юнаків з бігу на 60 м. Комар Андрій став 4-м з результатом 8,7 сек. серед 74 учасників, Паращенко Сергій – 20-им, Загребельний Артур – 27-им. Наступним етапом змагань було штовхання ядра, де наша Шевчук Ольга зайняла 5-те місце з результатом 5м.95см. з 9-ти учасниць. У секторі стрибків у довжину серед дівчат, 19 учасниць, Михайляк Марина стала 3-ою з результатом 3м. 95 см., Брояка Даша – 6-ою з результатом 3м. 69 см. У юнаків Комар Андрій теж завоював 3 місце з результатом 4 м. 15 см. Заключним видом програми змагань став естафетний біг 4*200м. Наша команда: Алексеєва Наталія, Брояка Даша, Комар Андрій і Паращенко Сергій – в запеклій боротьбі стали першими з результатом 2.11.4 с., залишивши позаду 9 команд. Вітаємо всіх наших юних спортсменів і бажаємо надалі отримувати перемоги на спортивних аренах різного рівня.   Директор  дитячо-юнацької спортивної школи         М. М. Бабюк