• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Спорт

Начальник відділу молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради
Пачевський Віталій Григорович
тел. роб.:
(04338) 2-30-49, моб.: 067 254 05 90

Для розвитку фізичної культури і спорту у Хмільницькій міській територіальній громаді на 53 сесії міської ради 7 скликання від 19.10.2018 р. №1705 (зі змінами) ухвалена Програма розвитку фізичної культури і спорту у Хмільницькій міській територіальній громаді на 2019-2021 роки.

Для організації та проведення регулярних занять фізкультурно-оздоровчою та спортивною роботою в Хмільницькій міській ТГ використовуються діючі спортивні споруди, існуючий потенціал спортивних кадрів, проводяться фізкультурно-оздоровчі і спортивно-масові заходи серед вікових категорій населення.

У місті Хмільнику побудовані:

* у 2019 році

- Сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям в ЗОШ І-ІІІ ст. №2 по вул. Столярчука, 29 в м.Хмільник Вінницької області .

- Футбольний майданчик зі штучним покриттям 42х22 м. в ЗОШ I-III ступенів №4 по вул. 1-го Травня, 39 в м. Хмільник, Вінницької області

* у 2020 році:

- мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту в ЗОШ I-III ступенів №3 по вул. Некрасова 2, в м. Хмільник, Вінницької області.

Для розвитку дитячого та дитячо-юнацького спорту в місті Хмільнику по вул.Столярчука, 23 функціонує Хмільницька дитячо-юнацька спортивна школа.

ДЮСШ є позашкільним навчальним закладом фізичної культури і спорту, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту.

У своїй структурі має п’ять відділень:

- вільна боротьба

- футбол

- волейбол

- легка атлетика

- гандбол

До спортивної школи приймаються діти, що бажають займатись фізичною культурою і спортом, які виконали нормативи з фізичної підготовки, встановлені навчальними програмами з видів спорту, та не мають медичних протипоказань.

Зарахування до Хмільницької ДЮСШ здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, що їх заміняють та медичного висновку лікаря.

У штатному розписі десять ставок тренерів-викладачів, які організовують і здійснюють навчально-тренувальну та спортивну роботу та несуть відповідальність за її результати.

У ДЮСШ своя матеріально-спортивна база:

- стадіон (футбольне поле, трибуни, бігова доріжка, тренажерний майданчик (ігровий, штучний);

- спортивний зал (якісні роздягальні, душові та вбиральні);

- шахматно-шашкова споруда (клуб).

Фінансування здійснюється в установленому порядку за рахунок коштів міського бюджету та інших джерел не заборонених законом.

Форма навчання в ДЮСШ безкоштовна.

Режим щоденної роботи визначається розкладом занять, правилами внутрішнього розпорядку та колективним договором між адміністрацією спортивної школи та представниками трудового колективу.
При Центрі дитячої та юнацької творчості працює гурток із настільного тенісу, в якому займаються три групи юнаків та дівчат.

У Хмільницькій міській територіальній громаді функціонують два спортивних клуби зі східних єдиноборств із Зендокай Карате До, в яких займаються віком від 6 до 18 років і старші. У спортивних клубах є дві групи дітей, які займаються змішаними єдиноборствами ММА та бойового самбо. З названих видів спорту є чотири спортсмена, які є членами збірної команди України та виступали на чемпіонаті Європи та світу.

Розклад занять у спортивних закладах  

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА

ГУРТОК ІЗ НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ПРИ ЦДЮТ

СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО 

ХМІЛЬНИЦЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ІЗ ЗЕНДОКАЙ КАРАТЕ-ДО