• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Громадські інспектори з благоустрою

Виконавчий комітет Хмільницької міської ради врахував об’єктивну необхідність участі хмільничан у сфері благоустрою території та затвердив Положення про громадський контроль і Методику відбору громадських інспекторів благоустрою. Було оголошено конкурс та проведений відкритий відбір кандидатів на посаду інспекторів благоустрою.

Після проходження співбесіди та виявлення претендентами законодавчих знань із питань благоустрою населених пунктів  28 лютого 2018 року виконавчий комітет Хмільницької міської ради призначив на громадських засадах інспекторів благоустрою:

Прізвище ім’я по батькові Контакти
ГРИЦИШИН ОЛЕКСАНДР ІЛЛІЧ

 

096 397 46 61
ВЛАДИЖЕНСЬКИЙ ВІКТОР ПЕТРОВИЧ

 

097 777 55 01
МАЗУР ЛЮДМИЛА АНАТОЛІЇВНА

 

068 034 09 64
НОСАЛЬСЬКИЙ ТАРАС ЮРІЙОВИЧ

 

068 052 27 72
ШЕВЧУК ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

 

096 900 58 71

Відповідно до Положення про громадський контроль у сфері благоустрою території міста Хмільника діяльність громадських інспекторів організовує та координує управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради.

Громадські інспектори у своїй діяльності керуються Конституцією України, законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами і стандартами щодо вимог із благоустрою населених пунктів, наказами центрального органу виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства, розпорядженнями голови Вінницької обласної державної адміністрації, рішеннями Хмільницької міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями Хмільницького міського голови, Правилами благоустрою території міста Хмільника та Положенням про громадський контроль.

Громадські інспектори отримують посвідчення встановленого зразка, що підтверджують їх повноваження. Посвідчення видається управлінням житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради терміном на один рік із щорічним продовженням за результатами оцінки щоквартальних та щорічного звітів громадського інспектора про виконану роботу. У посвідченні громадського інспектора визначається територія, у межах якої він може здійснювати свої повноваження, тобто вся територія міста Хмільника.

Громадські інспектори виконують роботу на громадських засадах, без звільнення від основної роботи і без додаткової оплати праці.

Громадський інспектор повинен пройти інструктаж, організатором якого є управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради, із питань здійснення інспекційних перевірок, складання за їх результатами протоколів про правопорушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів та інструктаж з техніки безпеки.

Громадські інспектори працюють у тісній взаємодії з управлінням житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради, іншими виконавчими органами міської ради та державними органами, які здійснюють контроль за станом та утриманням об’єктів благоустрою населених пунктів.

Кожний громадський інспектор закріплюється за управлінням житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради.

 ГРОМАДСЬКІ ІНСПЕКТОРИ МАЮТЬ ПРАВО:

– брати участь у проведенні спільно з працівниками органів державного контролю рейдів та перевірок додержання підприємствами, установами, організаціями та громадянами законодавства у сфері благоустрою населених пунктів;

– проводити перевірки, складати протоколи про порушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів і подавати їх органам державного контролю у цій сфері для притягнення винних до відповідальності, а також на розгляд адміністративної комісії міської ради;

– надавати допомогу органам державного контролю у сфері благоустрою населених пунктів та представникам виконавчих органів міської ради у діяльності щодо запобігання порушенням законодавства про благоустрій населених пунктів;

– здійснювати інші повноваження відповідно до закону.

 ГРОМАДСЬКІ ІНСПЕКТОРИ ЗОБОВ’ЯЗАНІ:

– дотримуватись вимог чинного законодавства та вимог  Положення про громадський контроль при проведенні рейдів та перевірок;

– сумлінно виконувати покладені на них завдання та інформувати управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради, за яким закріплені громадські інспектори, про результати рейдів та перевірок безпосередньо після їх закінчення;

– щокварталу до 5 числа наступного за звітним кварталом та не пізніше 15 січня наступного за звітним року подавати до управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради, щоквартальні та щорічний звіти про проведену роботу.

Виконавчий комітет Хмільницької міської ради має право позбавити громадського інспектора права виконувати обов’язки громадського інспектора благоустрою населених пунктів з анулюванням відповідного посвідчення у разі:

– ненадання у встановлені терміни щоквартальних та щорічного звітів або негативної їх оцінки;

– неналежного виконання ним обов’язків громадського інспектора;

– учинення громадським інспектором порушень законодавства з питань благоустрою населених пунктів, перевищення повноважень, а також учинення інших протиправних дій при виконанні обов’язків громадського інспектора благоустрою населених пунктів.