• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Генеральний план міста

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань проекту внесення змін до містобудівної документації

Інформаційне повідомлення про оприлюднення та проведення громадських слухань проекту внесення змін до містобудівної документації

Інформаційне повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Внесення змін в Генеральний план міста Хмільник Вінницької області з виконанням розділів «Стратегічна екологічна оцінка», «План зонування території», «Історико-архітектурний опорний план м. Хмільник з визначенням зон охорони пам'яток культурної спадщини та меж і режимів використання історичних ареалів.

 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  документу державного планування – проекту  внесення змін в генеральний план міста Хмільник Вінницької області з виконанням розділів «Стратегічна екологічна оцінка», «План зонування території», «Історико-архітектурний опорний план м.Хмільник з визначенням зон охорони пам’яток культурної спадщини та меж і режимів використання історичних ареалів»” 

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки

Рішення Хмільницької міської ради 8 скликання від 16.09.202р. №1348 «Про внесення змін в генеральний план міста Хмільник Вінницької області»

Інформація про початок розроблення містобудівної документації 10.10.2022

Зміни до генплану – провели фахові консультації 21.10.2022