Хмільник приймав чемпіонат області з футзалу серед дівчат

eye

309

Новини

14 січня 2017 року на базі Хмільницької ДЮСШ був проведений Чемпіонат Вінницької області з футзалу серед дівчат 2002-2004 р. н. До міста Хмільника завітало 7 команд із різних регіонів Вінницької області. Наша команда дівчат з футболу  під керівництвом Єременка Г.Г. завжди славилась хорошими результатами на обласній арені і ці змагання  не стали винятком. Після проведення жеребкування наша команда потрапила в непросту підгрупу з сильними командами такими, як: м. Вінниця, м. Шаргород та м. Калинівка. Перша гра проти м. Шаргород була переможною для нашої команди з рахунком 3:0. Наступна гра була проти м. Калинівка, яка закінчилась з рахунком 1:1. Проти м. Вінниці було зафіксовано поразку нашої команди. Після підрахунку очок наші дівчата здобули путівку у півфінал. У півфіналі ми зустрілися з командою смт. Сугатин Могилів-Подільського району, де технічно здобули перемогу з рахунком 3:0. У фіналі наша команда знову зустрілась з командою м. Вінниці. Гра була запеклою, перевага була то в однієї, то в іншої команди, але нажаль після фінального свистка було зафіксовано поразку нашої команди з рахунком 3:2. Приємним фактом стало те, що гравець нашої команди Бондаренко Даша була визнана кращим гравцем  турніру, з чим ми її і вітаємо. За підсумками цих змагань ІІІ місце – смт. Літин, ІІ місце – м. Хмільник, І місце – м. Вінниця. Команда переможець та призери були нагороджені кубками і грамотами ВСГО «ОФФ», а кращі гравці особистими нагородами. Також у цей день у м. Вінниці відбувся Чемпіонат області з легкої атлетики у приміщені, де прийняли участь вихованці Леленко Л.М. Першим видом програми змагань було штовхання ядра серед дівчат, де Шевчук Тетяна зайняла ІІ місце з результатом 8 м. 18см. З бігу на 60 м. ІІІ місце зайняв Бевза Ігор з результатом 7,3 сек. Сотник Марина на дистанції 400 м. стала ІV (1.03.2 сек.), також ІV фінішувала на 800 м. з результатом 2,27,0  сек. Серед юнаків на дистанції 400 м. з результатом 56,3 сек. VІ став  Охріменко Валентин. ІІІ місце зі стрибків у довжину з розбігу з результатом 6 м. 60см. завоював Недоснований Олександр і став ІV у секторі стрибків у висоту з результатом 1м. 85см. В підсумку  команда Хмільницької ДЮСШ  серед Х команд зайняли ІV місце. Ми вітаємо наших спортсменів і бажаємо успіхів у наступних змаганнях. Хмільницька дитячо-юнацька спортивна школа