• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Сто літ відзначив ветеран Шушкевич Йосип Іванович

eye

415

18.07.2022 10:30

RSS

15 липня 2022 року хмільничанин, учасник бойових дій Другої світової війни, Шушкевич Йосип Іванович досяг 100-літнього віку.

Привітати з поважним ювілеєм шановного іменинника прийшли заступник міського голови Миколи Юрчишина Сергій Редчик, помічник-консультант народного депутата України Петра Юрчишина Андрій Барабан та голова ради Хмільницької міської організації ветеранів Василь Косенко. Гості вручили ювіляру вітальні листівки, квіти та грошову допомогу і побажали йому міцного здоров’я, душевного спокою та Божого благословення.

Йосип Іванович народився на Тернопільщині в сільській сім’ї, він був найстаршим із сімох дітей, тож змалку взнав ціну хліба.

В 1943 році пішов захищати Батьківщину, воював на ІІІ-му Білоруському фронті в 27-й стрілецькій гвардійській дивізії, був кулеметником. В боях за Кенігсберг був поранений і тоді ж за мужність та героїзм отримав свою першу нагороду - Орден Слави ІІІ ст.

День Перемоги зустрів у Кенігсберзі у званні сержанта. Після війни ще півроку служив на Далекому Сході.

Згодом закінчив Львівський державний університет, повернувся на рідну Тернопільщину і все своє трудове життя пропрацював вчителем географії. У 2013 році переїхав жити до дітей у місто Хмільник.

Зі своєю дружиною Василиною Олексіївною прожили в любові понад 70 років, виховали двох синів, шестеро онуків і шестеро правнуків.

І сьогодні ювіляр добре почувається, слухає радіо, цікавиться життям країни.

Іменинник і його родина щиро дякували керівництву міської ради, парламентарю та організації ветеранів за увагу і турботу про них в такий важкий для країни час.

 

Надія Губанова, відповідальний секретар Хмільницької міської організації ветеранів

Назад до розділу