• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Щоб небо було мирним, а ми - щасливими!

eye

136

22.09.2022 09:28

RSS

Діти Хмільника поділилися своїми мріями про те,

яким бачать рідне місто в майбутньому

 

Мрія… Вона народжується в доброму серці та човником Життя пливе в бурхливому океані бажань. Усі мріють про щось своє, але, погодьтеся, діти бачать особливі горизонти мрій – світлі й досяжні.

А Вам цікаво про що ж мріють діти Хмільника? - Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості пішли до міського парку, де і діти й дорослі полюбляють проводити своє дозвілля, та й розпитали, а що ж юні друзі носять у своєму серці та як свої мрії вони пов’язують зі своїм містом.

 

Софійка - 4 роки

Я з м.Харків. Ми з мамою й татом приїхали до Хмільника через війну. Тут так гарно і всі до нас такі добрі. Мені дуже хочеться міцно-міцно обійняти це місто і привітати його.

Максим – 8 років

Я відвідую бійцівський клуб «Січ» і там займаюся на гуртку Зендокай Карате-До. Я люблю своє місто і хочу, щоб воно завжди було гарним. Дуже хочу, щоб був мир, щоб не лунали сирени, щоб я з родиною міг всюди подорожувати.

Марина - 13 років, Софія -12 років

Наше місто затишне і гарне. Ми його дуже любимо і в День народження Хмільника хочемо побажати, щоб воно розросталося, ставало ще кращим, щоб було мирне небо над нашими домівками, а ми змогли знову ходити до школи, як у мирний час.

Олександра -11 років, Марія – 10 років

Наше місто завжди привітне. Тут добре живеться всім людям.

Тут є санаторії, чудовий парк, де ми всі зустрічаємося з друзями і весело проводимо час.

Дуже хочемо, щоб всі, хто нас зараз захищає, повернулися додому з Перемогою, і наш Хмільник тоді буде ще щасливішим.

Артур - 4 роки

Я - козак! Я - сильний! І хочу, щоб моє місто теж було сильним.

Я дуже його люблю, бо тут всі мої рідні.

Хай усі будуть щасливі у Хмільнику.

 

Юлія -15 років, Анастасія -15 років, Юлія -15 років

Хмільник - найкраще місто у світі, тому що ми тут народилися, ходили до дитячого садочка, тут наша рідна школа. Зараз війна і ми не можемо сидіти за шкільними партами, спілкуватися з друзями на перервах. Але ми віримо, що Україна переможе і буде мир. Буде більше можливостей для нас, а Хмільник стане ще кращим!

Спілкувалися вихованці гуртка «Школа журналістики» Центру дитячої та юнацької творчості

 

Юні друзі! Щиро дякуємо, що подарували нам неймовірно світлу мить своєї уваги та незабутнього спілкування. Бажаємо здійснення ваших мрій, а нашому чудовому місту - 660-літньому імениннику - щасливого і мирного майбутнього.

 

 

Назад до розділу