• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги!

eye

240

10.10.2022 16:13

RSS

Сьогодні ворог вдався до ракетного терору з новою силою. На думку російських терористів це має злякати нас. Але ефект буде протилежний!!!

Наразі найголовніше - наша безпека. Тож дотримуйтеся основних правил - спускайтеся в укриття, а якщо не маєте такої можливості, використовуйте правило «двох стін» - від потенційної небезпеки Вас має відділяти щонайменше дві стіни. Також перевірте, що з укриття маєте не менше ніж два виходи.Також, зараз важлива ментальна рівновага. Вона допоможе приймати зважені та раціональні рішення.

Для цього наводимо декілька простих, але дуже дієвих порад:

Новини, які споживаємо, отримуємо лише на офіційних джерелах. Потрібно уникати фейків, шукайте достовірну інформацію.

Перш за все це сторінки:
Президента України https://www.facebook.com/zelenskiy.official
Верховної Ради https://www.facebook.com/verkhovna.rada.ukraine
Уряду https://www.facebook.com/KabminUA
Міноборони https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA

??Допомагайте близьким та тим, хто поруч і потребує підтримки.

??Тримайте періодичний контакт з друзями та знайомими. Це дуже важливо - підтримувати одне одного добрим словом. Просто запитайте як справи, поцікавтесь самопочуттям у друзів. Кожен має відчувати турботу.

??Якщо відчуваєте панічний напад або високу тривогу - “заземляйтеся”. Повністю перемикайтесь на фізичні відчуття - цьому допомагає розмірене дихання з видихом на рахунок 6, масаж або самомасаж, перебирання в руці будь-якого предмету з концентрацією на тактильних відчуттях. Згадайте приємну ситуацію, яка відбулася з вами раніше і сконцентруйтеся на згадуванні дрібних деталей.

Сьогодні всі ми разом!
Все буде Україна! 

Назад до розділу