• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Віджет-інформер стану довкілля

На поміч – усім серцем! Вітаємо працівників соціальної сфери!

eye

407

04.11.2022 13:30

RSS

На поміч – усім серцем! Вітаємо працівників соціальної сфери!

6 листопада професійне свято відзначають працівники соціальних установ.

Це люди, які працюють за покликом свого щирого серця.

Вони доброзичливі, уважні, відкриті до потреб суспільства.

Вітаю вас із найсвітлішими побажаннями добра, щастя, енергії і наснаги!

Робіть добро, залишайтеся привітними і доля буде усміхатися вам вдячністю та повагою!

 

З повагою і вдячністю 

Міський голова                      Микола ЮРЧИШИН

 

Назад до розділу