• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Оголошуємо додатковий Конкурс розвитку ініціатив

eye

331

14.04.2023 09:20

RSS

Відповідно до рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради від 13.04.2023 року №175 оголошено додатковий Конкурс розвитку підприємницьких ініціатив жителів Хмільницької міської територіальної громади.

Метою конкурсу є підвищення рівня розвитку підприємницької діяльності, забезпечення розвитку виробничого, трудового потенціалу, реалізацію політики, спрямованої на захист та підтримку мікро- та малого підприємництва, залучення до підприємницької ініціативи соціально вразливих категорій населення.

До участі у конкурсі запрошуються:

Громадяни України, які зареєстровані та проживають у Хмільницькій міській територіальній громаді, які виявили бажання створити і розвивати підприємницьку діяльність:

  • жителі Хмільницької міської територіальної громади;
  • учасники бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО/ООС, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі, стримування збройної агресії російської федерації на території України та особи з інвалідністю внаслідок війни, інвалідність яких пов’язана з проведенням АТО/ООС, з здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації на території України;
  • особи з інвалідністю І групи.

Вимоги до змісту проєктних пропозицій та бюджетів:

Підприємницька діяльність не може бути направлена на виробництво алкогольних напоїв та тютюнових виробів; оптову та роздрібну торгівлю, крім торгівлі власно вирощеною сільськогосподарською продукцією; обмін валют; надання в оренду нерухомого майна.

Переможець конкурсу зобов’язується зареєструватися фізичною особою - підприємцем, використати грантові кошти за цільовим призначенням та продовжувати здійснювати підприємницьку діяльність у наступні роки.

Документи, необхідні для подачі на Конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі, складена за встановленою формою (додаток 1);

2. Копія паспорта, ідентифікаційного коду (або копія сторінки паспорта з відміткою про наявність у такої особи права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного кода);

3. Бізнес-план, завірений підписом претендента (додаток 2);

4. Копія посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та/або довідка МСЕК;

5. Копія довідки про безпосередню участь в АТО/ООС, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України або про безпосередню участь особи у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України (за потреби);

6. Лист-гарантія про реєстрацію фізичної особи-підприємця в установленому законодавством порядку після оголошення конкурсною комісією переможцем конкурсу.

Критерії відбору переможців Конкурсу:

1. Концепція проєкту.

2. Очікувані результати проєкту.

3. Вплив проєкту на розвиток громади.

4. Ризики, що можуть супроводжувати діяльність (зовнішні, внутрішні).

Обсяги фінансування та терміни реалізації проєктів:

  • Максимальний розмір гранту: 200 000 грн.
  • Термін використання гранту – до 30 листопада 2023 року.

Порядок подання конкурсних пропозицій:

  • Конкурсні пропозиції приймаються в Центрі надання адміністративних послуг до 15 травня 2023 року (включно), щоденно (крім вихідних днів):

8.00 – 15.30 (понеділок-четвер),

08.00 – 14.45 (п’ятниця) за адресою: м.Хмільник, вул.Столярчука,10 (адмінприміщення міської ради).

Якщо маєте питання і потрібна консультація

За інформацією радимо звернутися до управління агроекономічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької міської ради за тел.: (04338) 2 21 75.

Більш детально про умови участі в Конкурсі :

https://rada.ekhmilnyk.gov.ua/uk/documents/item/19454

Управління агроекономічного розвитку та євроінтеграції міської ради

Назад до розділу