eye

342

09.05.2023 15:25

RSS

Упродовж 5-6 травня 2023 року у м. Вінниця за участю збірних команд районів відбулася Гімназіада серед учнів/учениць закладів загальної середньої освіти Вінницької області з легкої атлетики.

Хмільницьку міську територіальну громаду представляли: Загребельний Артур, Руднєв Віталій, Костюк Микола, Вальо Діана, Космінський Олександр, Корнієнко Андрій, Григорак Анастасія, Замула Надія, Баліцька Анастасія, Солодар Богдан.

Космінський Олександр в особистому заліку виграв дистанції з бігу на 800 метрів з результатом 2 хв. 07,5 с. та 1500 метрів з результатом 4 хв. 35 с.

Баліцька Анастасія в особистому заліку виграла дистанцію з бігу на 100 метрів з результатом 12,9 с.

Руднєв Віталій в особистому заліку зайняв 2 місце на дистанції 100 метрів з результатом 11,8 с., Григорак Анастасія в особистому заліку також зайняла 2 місце на дистанції 100 метрів з результатом 13,4 с.

Корнієнко Андрій в особистому заліку зайняв 3 місце на дистанціях з бігу на 400 метрів з результатом 55,7 с. та 800 метрів з результатом 2 хв. 16 с.

Естафета 4×100 м дівчата в командному заліку зайняли 1 місце з результатом 55,3 с., естафета 4×100 м юнаки в командному заліку зайняли 2 місце з результатом 48,6 с.

Вітаємо спортсменів та тренера Людмилу Леленко з успішним виступом на змаганнях.

Відділ молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради