• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Віджет-інформер стану довкілля

Вітаємо працівників лісу!

eye

413

17.09.2023 09:28

RSS

«Спасибі людям, що зростили ліс!» - так хочеться висловити вдячність усім, хто дбає про збереження «зелених легень» планети. 

Сьогодні працівники лісового господарства відзначають своє професійне свято. 

Ми вас сердечно вітаємо, невтомні творці затишку та відпочинку на природі. 

Здоров'я вам у щоденній відповідальній праці, наснаги та щастя під мирним українським небом. 

З повагою - міський голова 
Микола ЮРЧИШИН

Назад до розділу