• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

До уваги суб’єктів декларування Хмільницької громади!

eye

220

12.02.2024 14:38

RSS

Нагадуємо, що в період з 01 січня 2024 року і до 31 березня 2024 року триває кампанія декларування за 2023 звітний період. Уточнюємо, що це інша кампанія декларування, ніж та, що завершилася 31 січня цього року. Відрізняються вони періодами декларування і термінами подання декларації.

Обов’язок подавати щорічну декларацію за 2023 рік виникає, зокрема, в декларантів, які:

- хоча б 1 день в період з 1 січня до 31 березня 2024 року виконують діяльність, яка передбачає обов’язок подання декларації, або перебувають на посаді, яка зумовлює здійснення такої діяльності (щорічна декларація (продовжується діяльність));

- в 2023 році припинили здійснювати діяльність, яка передбачає обов’язок подання декларації, або перебування на посаді, яка зумовлює здійснення такої діяльності (щорічна декларація (після звільнення)).

До 31 березня 2024 року також повинні подати декларації за 2021, 2022 звітні періоди (якщо такі декларації вже не було подано раніше) суб’єкти декларування з числа військовослужбовців, на яких не поширюється відтермінування обов’язку подання декларації (топпосадовці, члени ВЛК, ЛЛК, працівники ТЦК та СП, закупівельники).

Отримати додаткову консультацію з питань декларування можна звернувшись до уповноваженого підрозділу або особи з питань запобігання та виявлення корупції за місцем роботи, а також направивши офіційного листа на електронну пошту info@nazk.gov.ua. Відповіді на найпоширеніші технічні питання роботи з Реєстром декларацій розміщені у базі знань НАЗК.

Також ви можете отримати фахові консультації співробітників контакт-центру НАЗК, звернувшись за телефоном +38 (044) 200 06 94. Консультації надаються в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. Проте радимо свої звернення не відкладати на останні дні. Адже у зв’язку з великою кількістю дзвінків очікування з'єднання зі спеціалістом може тривати понад 10 хвилин, а у випадку використання всіх телефонних ліній з’єднання може не відбутися.

Якщо вже після подачі декларації ви виявили в ній помилки, то маєте можливість їх виправити. Цим правом можливо скористатись лише один раз впродовж 30 днів після подачі декларації.

Віктор Забарський, 

головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції, уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому комітеті Хмільницької міської ради

Назад до розділу