• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Розпочав роботу Центр життєстійкості

eye

149

11.06.2024 10:06

RSS

Раді Вам повідомити, що в нас розпочав працювати Центр життєстійкості Хмільницької територіальної громади.

Простір створено в межах експериментального проєкту Міністерства соціальної політики України  і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я Першої Леді Олени Зеленської.

Локація облаштована в КНП "Хмільницький Центр первинної медико-санітарної допомоги" Хмільницької міської ради.

Тут можна отримати фахову психосоціальну підтримку для поліпшення психічного здоров'я та зменшення загального рівня стресу і тривожності серед населення.

Команда Центру життєстійкості сформована у складі соціального менеджера, фахівців із соціальної роботи та практичних психологів.

Фахівці покликані допомогти людям, сім'ям та групам осіб адаптуватися до кризових ситуацій, таких як воєнні дії, тимчасова окупація, насильство, порушення прав людини та надзвичайні ситуації природного чи техногенного характеру.

Особлива увага - психологічній роботі з військовослужбовцями, ветеранами та їхніми родинами, підтримці ВПО та незахищених верств населення.

Крім того, діяльність Центру життєстійкості покликана посилити місцеві волонтерські ініціативи.

Контактна інформація: м.Хмільник, вул. Чорновола В'ячеслава, 64. Тел. +38 093 288-34-56.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради за інформацією Центру життєстійкості Хмільницької міської територіальної громади

Назад до розділу