25 грудня 2019 року спортивно-оздоровчий центр для учасників АТО в місті Хмільнику гостинно відчинив свої двері для маленьких жителів громади, чиї батьки захищали Україну.

У святковій залі дітвору зустрічала яскрава ялинка, а біля неї розгорталося чудове та веселе дійство, на яке охоче чекали маленькі глядачі.
Новорічні розваги для всіх приготували Святий Миколай та інші казкові герої, даруючи сніжно-святкову атмосферу і багато позитивних емоцій. Малеча із задоволенням брала участь у різноманітних іграх та конкурсах. Дітлахи весело танцювали, стрибали і розважалися.
Шквал позитивних емоцій переповнював зал відчуттям свята. Діти отримали новорічні подарунки.

Свято організоване ГО "Спілка учасників АТО міста Хмільника та Хмільницького району". До проведення свята долучився Хмільницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Веселих свят! Мирного усім Нового року та по-домашньому теплого Різдва!
ГО «Спілка учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району» та Хмільницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді