• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Віджет-інформер стану довкілля

Важливо дотримуватися правил безпеки!

eye

32

02.05.2025 13:38

RSS

Вінницька філія «Газмережі» застерігає: спалювання сухостою біля газопроводів заборонене і небезпечне.

З приходом весни через суху погоду та людську недбалість зростає кількість пожеж в екосистемах. В тому числі біля газопроводів.

Неконтрольовані масштабні пожежі завдають шкоду навколишньому природному середовищу, а також майну, цивільній та критичній інфраструктурі. Часто несуть загрозу для життя та здоров'я людей.

За даними ГУ ДСНС України у Вінницькій області з початку року зареєстровано 2199 пожеж, з них в екосистемах - 1444 пожежі на площі 1129,90 Га. На пожежах загинуло – 22 особи, травмовано – 28 осіб, врятовано – 7 осіб.

Вінницька філія «Газмережі» звертає увагу споживачів, що в охоронних зонах газопроводів суворо заборонено:

- спалювати траву;

- зберігати матеріали й обладнання;

- висаджувати дерева;

- облаштовувати стоянки транспортних засобів тощо.

У час воєнного стану підпал сухостою прирівнюється до диверсії і суворо карається законом.

Не нехтуйте правилами безпеки, дбайте про навколишнє середовище!

Назад до розділу