• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Віджет-інформер стану довкілля

23 - 26 вересня по місту та в селах ремонт газових мереж

eye

69

16.09.2025 13:22

RSS

#ДеНеБудеГазу

Хмільницьке управління експлуатації газового господарства Вінницької філії ТОВ "Газорозподільні мережі України" повідомило Хмільницьку міську раду про те, що у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на газорозподільних мережах з 8:00 23 вересня до 17:00 26 вересня 2025 року буде тимчасово зупинено подачу газу хмільничанам по таких вулицях:

Північна, 67

Герасимчука

Михайла Вербицького

Павла Чубинського

Валі Котика

Ігоря Сікорського

Миру

Олеся Гончара

Південнобузька

Західна

Павличка Дмитра

провулок Магістральний, а також у населених пунктах громади:

с. Соколова, с. Березна, с. Чудинівці, с. Крупин. с. Куманівці.

Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану мереж та безпечного постачання природного газу споживачам.

Газопостачання буде відновлене після виконання ремонтних робіт.

Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами та забезпечити доступ працівників Вінницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» до газових приладів своїх помешкань для проведення комплексу робіт з відновлення газопостачання.

Для безпеки споживачів відновлення подачі газу буде проводитися за наявності мешканців у своїх будинках та квартирах.

Компанія перепрошує за тимчасові незручності та дякує своїм споживачам за розуміння.

#офіційно

Назад до розділу