• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Віджет-інформер стану довкілля

У ритмі батлу – Хмільнику 663

eye

43

25.09.2025 09:18

RSS

#ХмільникПізнавати

Люби і знай, що там найкраще, де народився. Через гру, історію та час відкриваємо рідний Хмільник юним і допитливим.

img
img
img
img

У Центрі активності громадян Хмільницької громади з нагоди 663-ї річниці нашого рідного Хмільника відбувся історично-розважальний батл для учнів 6-А класу ліцею №4 м.Хмільник (класний керівник - Здітовецька Олена Францівна).

Захід об’єднав у собі пізнання й розваги. Діти з азартом відповідали на запитання про історію міста, розгадували цікаві завдання, демонстрували кмітливість, згуртованість і вміння працювати у команді. Кожен етап батлу приносив нові відкриття, дарував гарний настрій і додавав відчуття гордості за своє місто.

Позитивна атмосфера, щирий сміх і жага перемоги зробили батл справжнім святом для школярів. А на завершення учасників чекали приємні подарунки, які стали гарним акцентом цього насиченого дня.

Подібні заходи не лише розважають, а й виховують любов до рідного краю, знайомлять із його минулим та надихають берегти й примножувати славу Хмільника.

За інформацією Комунального закладу "Будинок культури" Хмільницької міської ради

img
img
img

Назад до розділу