27-28 жовтня 2025 року Центр професійного розвитку педагогічних працівників провів серію практичних семінарів для вчителів початкових класів громади «Цифрові інструменти: просто, цікаво, швидко».

Шеремета Наталія, консультантка Центру, вчителька математики Ліцею №1 м.Хмільника, поділилася власним досвідом упровадження цифрових технологій в освітній процес і продемонструвала практичні можливості інтерактивних інструментів.

Учасники працювали в офлайн-форматі, що створило атмосферу співпраці, обміну досвідом і взаємної підтримки. Вчителі, працюючи з інтерактивною дошкою Gynzy , ознайомилися з її функціоналом, навчилися редагувати уроки, завдання та вправи відповідно до власних потреб та рівня підготовки учнів.
Педагоги отримали індивідуальні консультації, відповіді на запитання, а також добірки корисних матеріалів для подальшої роботи. Приємним підсумком стало те, що всі учасники доєдналися до телеграм-каналу "Шеремета. Початківцям", де зможуть і надалі отримувати готові напрацювання, ідеї та підтримку для впровадження сучасних цифрових інструментів у навчання.
Учасники відзначили практичну спрямованість заходів, корисність отриманих знань і матеріалів, а також готовність застосовувати набуті вміння у щоденній педагогічній діяльності.
КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хмільницької міської ради"