#ЗеленіСвята
Громадо! Всього удосталь має українська земля. І цвіту, і квіту … і все в кольорах, що так милі серцю. Якби не війна, що віє вітрами печалі й болючих втрат…
Сьогодні з особливою силою прокидається все довкола, що зростає під сонцем і небом.
Ми дочекались цьогорічних Зелених свят.
Вітаю, громадо, з Трійцею Святою.
Хай ваші оселі будуть уквітчані різнотрав'ям, осяяні світлом благодатних молитов і в них панують мир, злагода та любов.
Дякуємо всім, хто захищає рідну землю.
Пам'ятаємо всіх, хто загинув за Україну.
З повагою - міський голова
Микола ЮРЧИШИН
#Хмільник_офіційно