Громадо! У вівторок, 23 червня 2026 року, «НА ЩИТІ» повертається захисник України:
ЛЕЦЬКИЙ Юрій Анатолійович, солдат, 27.03.1986 р.н., який загинув 26 серпня 2025 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, в районі ведення бойових дій, біля н.п. Олексіївка Сумської області (вважався зниклим безвісти).
Скорботний кортеж формуємо о 10:00 біля «Гурової криниці» (Літинське перехрестя) за таким маршрутом:
«Гурова криниця» - с. Широка Гребля – м. Хмільник.
Скорботний кортеж із воїном прибуде до міста Хмільник зі сторони села Широка Гребля у проміжку орієнтовного часу - 10:30 - 11:00.
Просимо хмільничан гідно зустріти земляка «коридором шани» вздовж:
вул. Івана Богуна – вул. Столярчука – просп. Свободи – вул. Українця Владислава – провул. Симоненка Василя, 31 А (рідний дім воїна).
11:00 – віче-прощання біля Будинку культури в м. Хмільник.
12:00 – заупокійна молитва за воїном у храмі Собору Пресвятої Богородиці (м. Хмільник, вул. Українця Владислава).
Воїна поховають 24 червня 2026 року на Порубинецькому кладовищі в м. Хмільник.
Громадо! Вшануємо гідно захисника України! Воїн Юрій здійснив найбільший подвиг, проявив найвищу жертовність.
Став на захист Батьківщини і поклав за неї найдорожче - власне життя.
#Живі_поки_памятаємо_Хмільницька_ТГ #НаЩиті_ЛЕЦЬКИЙ #Хмільник