Громадо! 22 червня вшановуємо пам’ять жертв війни та схиляємо голови перед усіма, чиї життя забрали жорстокі воєнні лихоліття.
Цей день нагадує нам про високу ціну, яку людство платить за втрату миру, про мільйони зруйнованих доль, біль утрат і незагойні рани, що залишаються в серцях поколінь.
І зараз, коли Україна знову виборює свою свободу і незалежність у боротьбі з російським агресором, ми особливо відчуваємо цінність миру та людського життя…
З вдячністю згадаймо наших захисників і захисниць, які боронять державу, та вшануймо пам’ять усіх воїнів і мирних громадян.
Пам’ятаємо. Вдячні. Єднаємося заради миру та майбутнього України.
З повагою - міський голова
Микола ЮРЧИШИН