Сьогодні, 22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, у Хмільнику відбулося покладання квітів до Меморіалу воїнам-хмільничанам, загиблим у роки Другої світової війни.

Присутні вшанували пам’ять тих, чиї життя забрала війна, та висловили глибоку вдячність усім, хто став на захист рідної землі, відстоюючи мир і свободу для майбутніх поколінь.

Цей день нагадує нам про страшну ціну війни, біль втрат і важливість збереження історичної пам’яті. Пам’ятаємо кожного, хто не повернувся з поля бою, і схиляємо голови перед їхнім подвигом.
Вічна пам’ять загиблим. Слава тим, хто боронив і боронить Україну.