Шановні державні службовці!
Вітаю вас із професійним святом.
У непростий для країни час державна служба — це щоденна відповідальність перед людьми, громадою та державою. Це вміння залишатися професійними, зваженими й ефективними незалежно від обставин.
Щодня ви вислуховуєте, допомагаєте, пояснюєте, шукаєте рішення та робите все можливе, щоб важливі питання були вирішені.
Дякую кожному з вас за відповідальність, сумлінність і терпіння.
Нехай ваша праця приносить гідні результати, повагу людей і впевненість у тому, що ви робите важливу справу для України та її майбутнього.
З повагою - міський голова
Микола ЮРЧИШИН