• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Віджет-інформер стану довкілля

У Хмільнику обмінювалися кращим досвідом життєстійкості

eye

47

24.06.2026 12:41

RSS

#Життєстійкість

Хмільницьку громаду нещодавно відвідали консультанти громад Вінницької області на чолі з регіональними керівниками ініціативи, які на місцях реалізують Всеукраїнську програму ментального здоров'я «Ти як», - повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради.

Зустріч із фахівцями ментального здоров?я відбулася у Хмільницькій міській раді.

Міський голова Микола Юрчишин привітав гостей, розповів про головні пріоритети громади для зміцнення психосоціальної підтримки та презентував систему міжвідомчої взаємодії й координації заходів програми «Ти як?».

Учасники візиту ознайомилися із локальними сервісами і послугами у сфері ментального здоров?я та психосоціальної підтримки.

Відвідали КНП «Хмільницький центр первинної медико-санітарної допомоги», де дізналися як відбувається інтеграція послуг із ментального здоров’я на базі первинної ланки медичної допомоги.

Фахівці Центру життєстійкості розповіли про практики психосоціальної підтримки населення, групові та індивідуальні формати роботи, а також заходи, спрямовані на зміцнення життєстійкості громади.

Команда КУ «Ветеранський простір» Хмільницької міської ради поінформувала про послуги, які надаються ветеранам, ветеранкам та членам їхніх сімей.

Завершився візит в одному з санаторіїв міста, де впроваджується програма соціальної адаптації родин ветеранів. Там делегація ознайомилася з підходами до підтримки та відновлення різних категорій населення, а також із практиками, що сприяють їхній успішній адаптації та реінтеграції.

Дякуємо за добру комунікацію. Раді були розповісти про свою важливу місію - дбати про здоров?я громади, як про власне.

Здорова людина - життєстійка Україна.

#Хмільник_офіційно

Назад до розділу