Громадо! 26 червня 2026 року, «НА ЩИТІ» повертається захисник України:
СИНЧУК Анатолій Васильович, солдат, 29.12.1975 р.н., відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, загинув 6 лютого 2026 року внаслідок удару російських військ КАБ по н.п. Олексієво-Дружківка Краматорського району Донецької області (вважався зниклим безвісти).
Скорботний кортеж формуємо о 10:00 біля «Гурової криниці» (Літинське перехрестя) за таким маршрутом:
«Гурова криниця» - с. Громадське - с. Кусиківці – с. Кожухів – м. Хмільник.
Просимо хмільничан гідно зустріти воїна «коридором шани» вздовж:
вул. Курортна - вул. Українця Владислава – просп. Свободи - до церкви святих первоверховних апостолів Петра і Павла ПЦУ (вул. Слобідська).
11:00 – заупокійна молитва за воїном у церкві святих первоверховних апостолів Петра і Павла ПЦУ (вул. Слобідська).
12:00 – загальноміське віче біля Будинку культури в м. Хмільник.
Після віче відбудеться прощання з воїном удома (вул. Шпаковського Андрія, 38).
Військовослужбовця поховають цього ж дня, 26 червня 2026 року, на Соколівському кладовищі в м. Хмільник.
Громадо! Вшануємо гідно захисника України! Воїн Анатолій здійснив найбільший подвиг, проявив найвищу жертовність.
Став на захист Батьківщини і поклав за неї найдорожче - власне життя.
#Живі_поки_памятаємо_Хмільницька_ТГ #НаЩиті_СИНЧУК #Хмільник