ХМІЛЬНИЦЬКІ БОРЦІ - ПРИЗЕРИ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ

eye

99

Новини

9 лютого 2019 року вихованці Хмільницької дитячо - юнацької спортивної школи взяли участь у чемпіонаті Вінницької області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2004 – 2005р.н. Чемпіонат відбувся в Тульчинській ДЮСШ за участі більше 100 спортсменів із семи районів області. Хмільничани продемонстрували цікаві поєдинки і в результаті  здобули  три золотих, одну срібну та три бронзових медалі. Чемпіоном в категорії до 48кг. перше місце виборов Паламарчук Володимир.  Кузовов Дмитро в категорії 62кг, Проньо Олександр 68кг. Срібним призером обласних змагань став Яцюк Володимир (90кг) в категорії 100кг. У ваговій категорії 62кг. бронзовим призером став Рибак Михайло. Юнаки вибороли четверте загальнокомандне місце. Юні борчині також показали успішні результати і в підсумку вибороли дві золоті, три срібних та дві бронзових медалі. Власниками золотих медалей стали Колодій Анастасія в категорії до 50кг, Дощич Анна в категорії до 70кг. Срібними призерками стали Кривошия Даша в категорії 54кг, Бакута Тетяна в категорії 62кг та Коваль Катерина в категорії до 70кг. Бронзовими призерами стали Опольська Вікторія в категорії 33кг та Даценко Ліза в категорії 58кг. За підсумками змагань команда дівчат зайняла друге загальнокомандне місце. Усі учасники змагань були нагороджені почесними грамотами. Команду борців Хмільницької ДЮСШ підготувала тренер – викладач Коваль Ольга Василівна. Хмільницька ДЮСШ