У НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназії №1, до Дня захисника України та Дня Українського козацтва, 11 жовтня проводилися спортивні змагання "Козацькі забави", в яких взяли участь учні 4-х класів під керівництвом учителя фізичного виховання Пугача В.П. Змагання пройшли весело та цікаво, всі учні проявили свою мужність , героїзм, витримку. До них також приєдналися учні початкових класів, які малювали малюнки воїнам АТО «Ми роду козацького діти».
Підсумком тижня стало проведення 12 жовтня в актовому залі школи, лінійки-реквієму «Тісніше станьте, сильні духом, під прапором одним», присвяченому захисникам рідної землі, їхнього бойового подвигу. На захід запросили ветерана АТО Ковальського В.Д., який привітав усіх зі святом: «Нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей».
Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, навчитися пишатися тим, що ми – українці.
Войтова О.В., заступник директора з виховної роботи