ХМІЛЬНИЦЬКІ ЛЕГКОАТЛЕТИ - ПРИЗЕРИ ОБЛАСНОГО ЧЕМПІОНАТУ

eye

151

Новини

22 вересня у місті Вінниці відбувся чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005-2006рр, 2007р. та молодші. Змагання розпочалися з бігу на 60 метрів. Зелінська Настя за результатом 9,4 сек. стала першою. Слід відмітити наших спортсменок які з 35 учасників відразу четверо потрапили у вісімку фіналістів. У хлопців на дистанції 60 метрів виборов друге місце Загребельний Артур із результатом 8,6 сек. На дистанції 100 метрів серед дівчат Здебська Настя стала п’ятою з результатом 15,0сек. Відзначився перемогою на дистанції 100 метрів Задорожнюк Артем зайнявши друге місце 12.8 сек. Також Здебська Настя відзначилась на дистанції 300 метрів зайнявши друге місце 50.3сек., а серед хлопців Задорожнюк Артем зайняв перше місце із результатом  43.9сек. У штовханні ядра Шевчук Ольга виборола третє місце з результатом 7м 35см. В стрибках у довжину Михайляк Марина зайнявши друге місце - 4м 18см. На дистанції 600 метрів юні спортсменки не вибороли призових місць, але ввійшли до вісімки кращих: Пономарьова Софія 4 місце – 1,59,6сек, Дармобита Настя 6 місце – 2,00,3сек. У заключному виді програми змагань – естафеті 4*100м – команда ДЮСШ у складі Брилянт Марії, Пономарьової Софії, Паршивлюка Максима, Задорожнюка Артема виборола 3 загальнокомандне місце. Також слід відмітити наймолодших учасниць які достойно змагалися: Баліцьку Настю - біг 60м – 9,5сек, Шин Настю - біг 60м – 9.6сек, Шелудченко Вероніку - біг 60м – 9.7сек. Вітаємо вихованців ДЮСШ та їхнього тренера Людмилу Леленко із перемогами. Хмільницька дитячо-юнацька спортивна школа