ХМІЛЬНИЦЬКІ ТЕНІСИСТИ – ІЗ ПЕРЕМОГАМИ!

eye

148

Новини

Нещодавно завершився Чемпіонат Вінницької області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2000 року народження і молодших,  в якому взяли участь 64 кращих спортсмена Вінниччини. Змагання проходили в спорткомплексі «Здоров’я» м.Вінниця в одиночному, парному та змішаному розрядах. В особистому розряді змагалися 48 юнаків та 16 дівчат, які були розподілені по групах. У юнаків – 10 груп по 4-5 чоловік в кожній. У дівчат 4 групи по 4 спортсменки. До фінальної частини у юнаків виходили лише переможці груп, у дівчат – І та ІІ місця в групі. Групову стадію серед спортсменів міста Хмільника пройшли Цимбалюк Леонід, Глодний Олександр,та Васєнков Ілля. Не поталанило пройти зовсім ще юному Даценку Олександру (2007 рік народження, посів ІІ місце в групі), Трофимчуку Артему, Ратушняк Олені та Шеметі Софії. У підсумку в напруженій боротьбі ІV місце виборов Цимбалюк Леонід, Глодний Олександр – V, Васєнков Ілля – VІІ. Всі вони на 2-3 роки молодші за дану вікову категорію. Це безумовний успіх хмільничан. У парному розряді ж не було рівних нашим хлопцям, і вже другий рік поспіль пара Цимбалюк Леонід – Глодний Олександр посідає найвищу сходинку п’єдесталу і виборює золоті медалі переможців чемпіонату області!  Васєнков Ілля і Трофимчук Артем – ІV! У змішаному розряді у нас бронза  Цимбалюка Леоніда (пара Цимбалюк-Сичова), та ІV місце пара Глодний-Білоус. То ж команда ЦДЮТ порадувала своїх шанувальників та любителів настільного тенісу своїми здобутками. Ще одна приємна новина. Цимбалюк Леонід братиме участь в Чемпіонаті України серед студентів коледжів, а Глодний Олександр у Чемпіонаті України серед юніорів, який проходитиме 24-27 квітня в м.Вінниці. То ж побажаємо нашим хлопцям  перемог! Купрінович М.В., керівник гуртка з настільного тенісу ЦДЮТ