ХМІЛЬНИЧАНИ – УЧАСНИКИ «ОЛІМПІЙСЬКОГО ЛЕЛЕЧЕНЯ»-2018

eye

125

Новини

4 квітня 2018 року у спортивному залі Хмільницької дитячо-юнацької спортивної школи проведений міський спортивно-масовий захід серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». Спортивне свято відбулося за сприяння  міської ради та її виконавчого комітету та організації управління освіти, відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради. Програма заходу «Олімпійське лелеченя» складалася з презентації команди, комбінованої естафети, рухливої гри «Волейбол» та вікторини «Знавець олімпійського спорту». У конкурсі «Презентація команди» із використанням художнього слова, вокалу, виконання елементів видів спорту, танцю про місце олімпійського руху в діяльності навчального закладу успішно впоралися з цим завданням усі команди навчальних закладів міста. У конкурсі «Комбінована естафета» з видів спорту: (хлопчики) ведення баскетбольного м’яча, стрибки з м’ячем засунутим між ногами, павук спиною вперед, павук лицем вперед, ведення футбольного м’яча, стрибки у мішках; (дівчатка) біг із ракеткою і м’ячем, стрибки по купинах, переправа, збір врожаю, гладкий біг з  кращим результатом впоралась команда ЗОШ І-ІІІ ст.№4, друге місце - ЗОШ І-ІІІ ст. №2, третє місце -НВК:ЗШ І-ІІІ ст. гімназія №1, четверте місце - ЗОШ І-ІІІ ст. №3. У конкурсі рухлива гра «Волейбол» перемогла команда ЗОШ №2,друге місце - НВК: ЗШ- гімназія №1, третє місце - ЗОШ №4. У вікторині «Знавець олімпійського спорту», що містила 20 запитань з тематики розвитку олімпійського руху, переможцями  стала команда ЗОШ №2, НВК ЗШ І-ІІІст. гімназія №1, друге місце - ЗОШ І-ІІІст. №4 та ЗОШ №3, третє місце - НВК: ЗШ- гімназія №1 . У загальному заліку переможцем змагань стала команда ЗОШ №2, друге місце дісталось команді ЗОШ І-ІІІ ст.№4, третє місце -  НВК: ЗШ І-ІІІ ст. гімназії №1, яка програла  одне очко команді ЗОШ І-ІІІ ст. №4. На урочистому закритіі змагань переможці були нагороджені медалями, кубком та грамотами, призери - медалями, грамотами виконавчого комітету міської ради, всі учасники змагань отримали олімпійську атрибутику. Команда переможець ЗОШ І-ІІІ ст. №2 виборола можливість участі в обласному етапі спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», що відбудеться в 21 квітня в м. Вінниця. Тож бажаємо переможцям  успішно підготуватися до участі в обласних змаганнях. Відділ з питань фізичної культури і спорту Хмільницької міської ради