ХМІЛЬНИЦЬКІ ТЕНІСИСТИ - УЧАСНИКИ «КАМ’ЯНЕЦЬКОЇ ВЕСНИ-2018»

eye

135

Новини

Старовинний Кам’янець-Подільський гостинно розчинив свої двері учасникам відкритого рейтингового турніру з настільного тенісу «Кам’янецька весна-2018». На спортивний фестиваль з’їхалися понад 120 юнаків та дівчат з різних регіонів України. У кожного з них за плечима чималий досвід виступів у змаганнях високого рівня. Хмільник на цьому турнірі представляли десять юних вихованців ЦДЮТ. Першими в вступили в боротьбу хлопчики та дівчатка 2006-2007 років народження. Не зважаючи на досить юний вік, вони продемонстрували цікаву та захоплюючу гру. В підсумку в ІІ фіналі І місце посіла Шемета Софія, а дебютантки виїзних змагань Постоюк Настя і Юля відповідно ІV та V місця. Даценко Олександр та Кіщук  Максим вибороли у І фіналі відповідно VII та VIII місця, що для змагань такого рівня є досить вдалим. Напруженою та виснажливою виявилася боротьба за призи у змаганнях хлопців та дівчат 2003 року народження та молодших. Кожне очко давалося ціною неймовірних зусиль та нервових напружень. Дуже вдало в цій категорії виступив Глодний Олександр, який посів ІІІ місце і виборов бронзову нагороду! Шабанов Богдан – ХІ місце. Близькою до бронзової нагороди була Алексєєва Наталія, проте цього дня фортуна відвернулася від неї. В підсумку лише IV місце. Заключним акордом змагань став виступ юнаків та дівчат 1998-2002 років народження і молодших. Тут знову ж таки не вистачило удачі нашому представнику Васєнкову Іллі, який виграючи по ходу зустрічі 2:0 не зміг утримати перемогу над дуже сильним спортсменом з Вінниці і програв 2:3. В підсумку V місце. Цимбалюк Леонід і Глодний Олександр відповідно IX та X місця. Діти та тренер команди висловлюють вдячність своїм батькам та депутату обласної ради Юрчишину Миколі Васильовичу за фінансову допомогу. Микола Васильович вже протягом 20-ти років підтримує матеріально команду юних тенісистів та дбає про їхнє спортивне зростання. Завдяки його підтримці наші юні таланти мали змогу брати участь в турнірах різного рівня по всій Україні, чемпіонатах України та кубках України в Одесі, Львові, Дніпрі, Донецьку, Івано-Франківську, Жовкві, Сєвєродонецьку, Скадовську, Херсоні, Сімферополі, Ялті, Києві, Полтаві  та багатьох інших містах. І не дивно, що діти радують нас своїми успіхами, прославляючи рідне місто Хмільник по всій Україні! Сподіваємося і на подальшу підтримку і співпрацю з Миколою Васильовичем та іншими небайдужими меценатами, що допомагають дітям, і які піклуються про здорове майбутнє підростаючого покоління! Купрінович Микола Володимирович, керівник гуртка з настільного тенісу