• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

ВИХОВАНЦІ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ ДЮСШ - ПЕРЕМОЖЦІ НА ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

eye

187

Новини

24 березня 2018р в Хмільницькій ДЮСШ проводився  чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003 - 2005 р.р.н. В змаганнях прийняли участь 96 борців та борчинь, які склали 7 збірних команд області. Прихильники вільної боротьби мали змогу спостерігати принципові сутички кращих борців Вінницької області даної вікової групи, які демонстрували гарну фізичну та технічну підготовку. Команда дівчат Хмільницької ДЮСШ в загальному заліку посіла 1(перше) призове  місце, обійшовши команду Тростянецького району, яка стала 2(другою). Команда  міста Тульчин посіла  3(третє) призове місце. Команда Барського району зайняла 4 місце, міста Вінниці 5 місце і команда            міста Жмеринки 6 місце. В особистому заліку наші борчині вибороли чотири золоті, три срібних і чотири бронзові медалі. Чемпіонами стали: Гуцалюк Юля - 58кг, Шпатова Настя – 62кг, Колодій Анастасія – 44кг, Кривошия Даша – 50кг. 2 місце зайняли: Антохова Юля – 66кг, Тендеріс Анжела – 33кг, Іщук Маргарита – 36кг. 3 місце зайняли: Дощич Анна – 66кг, Буката Таня – 50кг, Коваль Катя – 62кг, Доценко Ліза – 54кг. Команда юнаків Хмільницької ДЮСШ досить добре підготувалась до цих відповідальних змагань і також виборола 1 перше місце. Команда Тростянецького району і міста Тульчин замкнули трійку призерів в командному заліку. Четверте місце посіла команда міста Вінниці, п’яте місце посіла команда Барського району, і шосте місце команда ОДЮСШ "Спартак". В особистому заліку юнаки вибороли три золотих, чотири срібних, сім бронзових медалей. Чемпіонами стали: Мусевич Віктор – 62кг, Шурко Олександр – 57кг, Морозов Костянтин – 52кг. 2 місце зайняли: Котощук Олександр – 74кг, Сторожук Ярослав – 85кг, Паламарчук Володимир – 44кг, Слободянецький Віталік – 62кг. 3 місце зайняли: Шин Владислав – 44кг, Нижник Діма – 52кг, Соколюк Віталік – 62кг, Ротай Дініс – 75кг, Шліхта Руслан – 48кг, Луцков Роман – 68кг, Василенко Віталік – 85кг. Вітаємо чемпіонів і призерів змагань та їх тренерів, зичимо високих спортивних досягнень. Команду дівчат до змагань готувала тренер-викладач  Хмільницької ДЮСШ Коваль Ольга Василівна. Команду юнаків до змагань готував тренер-викладач Хмільницької ДЮСШ Сміян Олександр Ігорович.   Хмільницька ДЮСШ