ВИХОВАНЦІ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ ДЮСШ – ІЗ ПЕРЕМОГОЮ

eye

247

Новини

2 – 3 березня 2018 року вихованці Хмільницької дитячо-юнацької спортивної школи успішно взяли участь у чемпіонаті Вінницької області з боротьби вільної серед юніорів 1998 – 2001 років народження. Чемпіонат відбувся в Тульчинській ДЮСШ за участі 83 спортсменів з 8-ми районів області. Чемпіоном у ваговій категорії 74кг став Рибак Олександр. Також результативну боротьбу показав Голембівський Костянтин, посівши 2-ге місце у ваговій категорії 65кг. 3-тє місце -Грохольський Юрій у ваговій категорії 57кг та Рибак Артем у ваговій категорії 86кг. Тож юнаки вибороли 4 (четверте) загальнокомандне місце. Наші борчині також показали успішні результати. Гуцалюк Юлія виборола 1 (перше) місце в категорії 59кг. 2 (друге) місце вибороли Степчук Настя в категорії 55кг, Куца Олена в категорії 59кг, Шпатова Настя в категорії 62кг, Антохова Юля в категорії 72кг. За підсумками змагань команда дівчат посіла 2 (друге) загальнокомандне місце. 7 березня в м. Вінниця відбувся відкритий чемпіонат з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003-2005 р.н. Змагання проходили на центральному міському стадіоні «Локомотив». Боротьба відбувалася на одному килимі. На чемпіонаті наші борці показали високий рівень боротьби здобувши 9 (дев’ять) перших місць: Мусєвич Віктор 62кг, Шурко Олександр 57кг, Морозов Костянтин 52кг, Легенький Микола 66кг, Гуцалюк Юля 54кг, Шпатова Настя 66кг, Колодій Настя 44кг, Кривошия Даша 50кг, Коваль Катя59кг. 4 (чотири) других місця вибороли : Антохова Юля 66Кг, Ростківський Вадим 54кг,Карамишев Ярослав 38кг,Даценко Ліза 54кг. 3 (три) третіх місця вибороли: Шин Владислав 47кг, Романчук Олександр 38 кг, Дощич Аня 66кг. Усі чемпіони та призери були нагородженні почесними грамотами та медалями. 10 березня в с. Ободівка відбувся Всеукраїнський турнір пам’яті О.С. Пухальського  з вільної боротьби серед молодших юнаків. Змагання проходили в Ободівській ДЮСШ. Боротьба проходила на одному килимі. У турнірі взяли участь 150 учасників з Вінницької, Одеської, Черкаської областей. Змагання проходили на високому рівні. Команда Хмільницької  ДЮСШ виборола одну срібну медаль Кривошия Даша 44кг та три бронзових медалі Білик Костя 22кг, Морозов Костя 54кг, Мусєвич Віктор 60 кг. Усі чемпіони та призери були нагороджені почесними грамотами та медалями, грошовими нагородами та кубками. Після завершення змагань усіх учасників запросили до солодкого столу. Команду з вільної боротьби підготували тренери Хмільницької ДЮСШ: Сміян Олександр Ігорович і Коваль Ольга Василівна. Хмільницька ДЮСШ