ХМІЛЬНИЦЬКІ ВІЛЬНОБОРЦІ – У ТРІЙЦІ ПЕРЕМОЖЦІВ

eye

141

Новини

3 лютого 2018  року вихованці Хмільницької дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у чемпіонаті Вінницької області з вільної боротьби серед кадетів 2001-2003 р.н. Чемпіонат відбувся в Тульчинській ДЮСШ за участі 97 спортсменів з 7-ми районів області. Змагання проходили на двох килимах. Хмільничани продемонстрували цікаві поєдинки і в результаті  здобули  одне золото, одне срібло та дві бронзи. Чемпіоном у категорії до 60 кг. став Мусевич Віктор. Також  результативну боротьбу показав  Грохольський Юрій у ваговій категорії до 55кг., але, на жаль, у фіналі він поступився представнику Тростянецького району і здобув срібну медаль. У  цій же категорії Шурко Олександр, виконавши 5-бальний кидок, здобув бронзу. У ваговій категорії до 71 кг. також бронзовим призером став Дімітров Арсен. Тож юнаки вибороли 3 (третє) загальнокомандне місце. Юні борчині також показали успішні результати і в підсумку вибороли дві золоті та чотири срібних медалі. Власниками золотих медалей стали Колодій Анастасія в категорії до 43кг та Шпатова Анастасія в категорії до 61кг. Срібними призерками стали Терлецька Віка в категорії до 53 кг, Гуцалюк Юля в категорії до 57 кг., Дощич Анна в категорії до 61кг. та Антохова Юля в категорії до 73 кг. За підсумками змагань команда дівчат зайняла 2 (друге) загальнокомандне місце. Усі учасники змагань були нагороджені почесними грамотами. Готували команду борців Хмільницької ДЮСШ тренери - викладачі Сміян Олександр Ігорович та Коваль Ольга Василівна.          Хмільницька дитячо-юнацька спортивна школа