ХМІЛЬНИЦЬКІ ЛЕГКОАТЛЕТИ ВИБОРЮВАЛИ ПЕРШІСТЬ НА ОБЛАСНОМУ ЧЕМПІОНАТІ

eye

152

Новини

27 січня 2018 року в м. Вінниці відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005 р.н. і молодші. Вихованці Хмільницької дитячо-юнацької школи були учасниками чемпіонату.  Змагання розпочалися з бігу на 60 метрів. На жаль, до фіналу потрапив тільки Паршивлюк Максим, який показав п’ятий результат. Наступний вид програми – біг 300м. На цій дистанції відзначилась Пономарьова Софія, яка зайняла третє місце з результатом50,9сек., а Брояка Даша стала четвертою з результатом 51,0 сек. Серед юнаків на 300 метрів (48 учасників), Задорожнюк Артем з результатом 47,5сек. зайняв 3-місце. Ще два наших спортсмени на цій же дистанції ввійшли у десятку кращих: це Паршивлюк Максим і Загребельний Артур. Наступним етапом змагань було штовхання ядра. Шевчук Ольга зайняла  1-ше місце з результатом 6м52см. У секторі зі стрибків у довжину серед дівчат Михайляк Маріна стала другою з результатом 4м 22см. Заключним видом програми змагань став естафетний біг 4*200м (7 команд). Наша команда: Пономарьова Софія, Брояка Даша, Задорожнюк Артем, Паршивлюк Максим – в запеклій боротьбі стали першими з результатом 2:08.1сек. Переможці та призери нагородженні грамотами. Хмільницька ДЮСШ