У ХМІЛЬНИКУ – ОБЛАСНИЙ ЧЕМПІОНАТ ІЗ ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІВЧАТ

eye

142

Новини

13 січня 2018 року у спортивному залі Хмільницької дитячо-юнацької спортивної школи проводився чемпіонат області з футзалу серед дівчат 2003-2004 років народження. На урочистому відкритті чемпіонату були присутні: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Андрій Сташко, спортивний директор Вінницької обласної федерації футболу Ігор Павленко, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради Віталій Пачевський. Від імені Хмільницької міської ради та її виконавчого комітету, міського голови Сергія Редчика з вітальним словом перед учасниками змагань виступив Андрій Сташко, який привітав учасників змагань, гостей міста та вболівальників із новорічно-різдвяними святами та побажав командам результативної гри.   У змаганнях взяли участь сім команд:
  7. Команда м. Хмільника
Турнір відбувся на  високому організаційному рівні, а команди показали спортивну майстерність, чесну безкомпромісну боротьбу за перемогу. Переможцями турніру стала команда Вінницької обласної ДЮСШ Блохіна-Біланова №1, другу сходинку зайняла команда районної  Могилів- Подільської ДЮСШ, третє місце зайняла команда  Тиврівської ДЮСШ. Хмільничанки за результатами турніру посіли 5-е місце. По завершені турніру було проведено нагородження команд та спортсменів кубками та дипломами  Вінницької обласної федерації з футболу. Гості та спортсмени вдячні організаторам змагань міському голові Сергію Редчику, Хмільницькій ДЮСШ, відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради. Відділ з питань фізичної культури і спорту міської ради