ХМІЛЬНИЧАНИ ПОСІЛИ 7 ПРИЗОВИХ МІСЦЬ НА ТУРНІРІ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

eye

231

Новини

Стало доброю традицією у місті Хмільнику щороку проводити відкриті святкові турніри з настільного тенісу. Не став винятком і цей рік. У "Різдвяних іграх-2018" взяли участь юні гравці маленької ракетки 2007 року народження і молодші, ветерани спорту з Вінниці, Хмільника, Могилів-Подільського, Гнівані, Війтівців, Уланова. Серед хлопців 2007 року народження в захоплюючій боротьбі І місце виборов Даценко Олександр, ІІ місце здобув Сімаков Максим, ІІІ місце посів наймолодший учасник змагань Гульчук Іван. Усі спортсмени із Хмільника. У дівчат перемогла представниця Могилів-Подільського Тітус Анна, ІІ місце виборола Постоюк Юля, ІІІ місце посіла Постоюк Настя із Хмільника. Захопливою стала гра ветеранів. За їхньої згоди в турнірі взяв участь представник молодої команди Хмільника Глодний Олександр. Це зробило змагання більш яскравими та захоплюючими, адже кожен з ветеранів хотів довести, що можуть обігравати молодих, більш витривалих спортсменів. В результаті безкомпромісної боротьби І місце виборов представник Гнівані Башликов Андрій, який програв лише одну зустріч за весь турнір. ІІ місце посів Глодний Олександр, програвши у вирішальній зустрічі лише чемпіону змагань. ІІІ місце посів хмільничанин Гульчук Володимир. Загалом 7 з 9 призових місць посіли представники Хмільника. З них одне перше, три других і три третіх. По завершенню змагань переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями. Учасники змагань висловлюють вдячність міському голові Редчику С.Б., начальнику відділу з питань фізичної культури і спорту Хмільницької міської ради Пачевському В.Г., директору ЗОШ №3 Євтодію М.А., суддям Купріновичу М.В. та Венту О.П. за підготовку та проведення святкового турніру. Керівник гуртка настільного тенісу Купрінович М.В.