ХМІЛЬНИЧАНИ – ПЕРЕМОЖЦІ ЧЕМПІОНАТУ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

eye

189

Новини

Нещодавно у спортивному залі Хмільницької дитячо-юнацької спортивної школи  проведений відкритий чемпіонат міста з вільної  боротьби серед юнаків та дівчат 2002-2005 років народження. У змаганнях взяли участь вихованці Хмільницької ДЮСШ, спортсмени загальноосвітніх шкіл міста, спортсмени з м. Бар.  На урочистому відкритті з привітальним словом перед спортсменами, батьками та гостями міста виступив начальник відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради, головний суддя Віталій Пачевський. Після урочистого відкриття розпочалися цікаві та захоплюючі спортивні поєдинки, в яких юні спортсмени продемонстрували свою волю, характер, бійцівські якості та спортивну майстерність. Учасниками турніру виступили 35 юних спортсмени. Серед юнаків переможцем змагань у ваговій категорії 42 кг. став Шин Владислав (учень ЗОШ №2), ІІ-е місце -  Бондар Володимир (учень НВК:ЗШ І-ІІІ ст. гімназії №1), ІІІ-є місце -  Трішкин Максим (з м. Бар);
у ваговій категорії 53 кг. І-е місце - Нижник Дмитро (учень НВК:ЗШ І-ІІ ст. гімназії №1), ІІ-е місце -  Грабар  Володимир (учень НВК:ЗШ І-ІІІ ст. гімназії №1), ІІІ-є місце -  Ростківський Влад (учень ЗОШ №2); у ваговій категорії 59 кг. І-е місце зайняв Мусевич Віктор (учень ЗОШ №4), ІІ-е місце - Грохольський Юрій (учень ЗОШ №3), ІІІ-є місце - Літинський  Влад (учень ЗОШ №3); у ваговій категорії 69 кг. І-е місце зайняв Арнаут Сергій (учень НВК:ЗШ І-ІІІ ст. гімназії №1), ІІ-е місце - Денисюк В’ячеслав (учень ЗОШ №3), ІІІ-є місце - Прицепов Дмитро (учень НВК:ЗШ І-ІІІ ст. гімназії №1), у ваговій категорії 75 кг. переможцем змагань став Голембівський Костя (учень ЗОШ №3), ІІ-е місце - Сторожук Ярослав (учень ЗОШ №4). Серед дівчат переможцями змагань стали: у ваговій категорії до 32 кг. Кривошия Даша (учениця НВК: ЗШ І-ІІІ ст. -гімназії №1), ІІ-е місце - Тендерис Анжела (учениця НВК:ЗШ І-ІІІ ст. гімназії №1); у ваговій категорії 44 кг. переможцем стала Самбарська Катя (з м. Бар), у ваговій категорії до 58 кг. Гуцалюк Юлія (учениця НВК:ЗШ І-ІІІ ст. гімназії №1), ІІ-місце Даценко Ліда, ІІІ-є місце Чмелюк Настя (учениця ЗОШ №3); до 70 кг. переможцем стала Шпатова Настя (учениця ЗОШ №3), ІІ-місце Антохова Юлія (учениця НВК:ЗШ І-ІІІ ст. гімназії №1), ІІІ-є місце – Дощич Аня (учениця ЗОШ №3). По закінченню змагань спортсмени, які зайняли перші та призові місця, були нагороджені медалями, дипломами виконавчого комітету Хмільницької міської ради.       Відділ з питань фізичної культури і спорту Хмільницької міської ради