ХМІЛЬНИЦЬКІ ВІЛЬНОБОРЦІ ЗМАГАЮТЬСЯ ПЕРЕМОЖНО

eye

170

Новини

1 жовтня 2017 року в Тульчинській дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся Чемпіонат Вінницької області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002-2004 р.н. Змагання розпочалися із сутичок дівчат. До фіналу вийшла Гуцалюк Юлія, яка перемогла борчиню з міста Тульчина і зайняла перше місце. Другими у своїх вагових категоріях стали Шпатова Настя, Кривошия Даря, Терлецька Віка, Тендеріс Анжела. У підсумку дівчата зайняли третє загальнокомандне місце. Цікаві поєдинки демонстрували і наші юнаки. Так Шліхта Руслан у ваговій категорії 47 кг. став першим. Мусевичу Віктору не було рівних у ваговій категорії 59 кг. У фіналі легко з рахунком 10:0 здолав вінничанина. А от фінальний поєдинок Арнаута Сергія з борцем з Тростянця потрібно було бачити! Програючи, за декілька секунд до кінця поєдинку, він виконав чудовий прийом і виграв 18:15. Результативну боротьбу показали Грохольський Юрій, Матасарь Іван, які у своїх вагових категоріях зайняли другі місця. Горгота Влад та Матасарь Андрій стали третіми. У підсумку команда юнаків зайняла друге загальнокомандне місце. Готували команду борців Хмільницької ДЮСШ тренери-викладачі Коваль Ольга Василівна та Сміян Олександр Ігорович. Вітаємо вільноборців та їхніх тренерів! Хмільницька ДЮСШ