ХМІЛЬНИЦЬКІ ЛЕГКОАТЛЕТИ НА ОБЛАСНОМУ ЧЕМПІОНАТІ

eye

236

Новини

Нещодавно вихованці Хмільницької ДЮСШ взяли участь у чемпіонаті Вінницької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004 р. н. та молодших. Змагання розпочалися з бігу на 60 м., де було заявлено 60 юних спортсменок. Зелінська Настя за результатом 9.4 сек. стала четвертою, а у хлопців на цій же дистанції було заявлено 34 учасники. У запеклій боротьбі Загребельний Артур виборов 2 місце. На дистанції 100 м. серед дівчат було заявлено 56 учасниць. Фіналісткою стала Алексєєва Наташа, яка в кінцевому результаті зайняла 2 місце. Відзначились перемогами на дистанції 100м. наші юнаки: Ковтонюк Максим – 2 місце, Комар Андрій – 3 місце. У штовханні ядра Ковтонюк Максим отримав 2 місце. На дистанції 300 м. серед дівчат впевнено отримала перемогу і стала першою Здебська Настя, а серед хлопців 2 місце зайняв Загребельний Артур. Відзначилася наша вихованка Михайляк Марина у стрибках у довжину, зайнявши 2 місце. Заключний вид програми змагань – естафета 4*100м. – команда ДЮСШ у складі (Брояка Даша, Алексєєва Наташа, Комар Андрій, Ковтонюк Максим) виборола 2 загальнокомандне місце. Наставником вихованців ДЮСШ із легкої атлетики є Леленко Людмила Михайлівна. Вітаємо хмільничан-легкоатлетів та їхнього тренера! Хмільницька ДЮСШ