ПЕРШІ КРОКИ У ВЕЛИКИЙ СПОРТ

eye

187

Новини

2 червня 2017 року у спортивному комплексі «Здоров’я» м.Вінниці відбувся чемпіонат області з настільного тенісу серед хлопчиків і дівчат 2007 року народження і молодших. Це був перший турнір високого рангу для наймолодших любителів цього виду спорту. У ньому взяли участь юні спортсмени з Вінниці, Ладижина, Могилів-Подільського та нашого рідного міста Хмільника. Наша команда складалася з восьми учасників: Даценко Олександр, Пунько Олександр, Сирих Денис, Сімаков Максим, Вінниченко Максим, Гульчук Іван, Постоюк Юля і Постоюк Настя. Для дітей, що займаються в гуртку настільного тенісу при ЦДЮТ лише 4 місяці змагатися з юними спортсменами з інших міст, які вже протягом декількох років відточують свою майстерність в дитячо-юнацьких спортивних школах було дуже нелегко. Але вони  підтвердили честь і традиції настільного тенісу Хмільника та гідно виступили на чемпіонаті. Так серед хлопчиків виборов ІІ місце, а разом з ним і путівку на чемпіонат України в місті Умані Даценко Олександр. Його товариш по команді Пунько Олександр не зміг впоратися зі стартовим хвилюванням і посів V залікове місце. Серед дівчат до фінальної частини вийшла Постоюк Настя і посіла VІ місце. У парному розряді серед хлопчиків ІІ місце вибороли Пунько Олександр та Даценко Олександр. Трохи важче було нашим наймолодшим учасникам – Вінниченку Максиму (2008 р.н) і Гульчуку Івану (2009 р.н.). Але вони не знітилися і в парах з Сімаковим Максимом і Сирих Денисом зайняли відповідно IV та V місця та додали залікові бали до скарбнички команди. Також IV місце посіли наші юні красуні-сестрички Постоюк Юля і Настя. Завершували змагання змішані пари хлопчиків і дівчат. Серед них IV місце виборов разом із представницею Могилів-Подільського Тітус Анною наш Даценко Олександр. Чемпіонат завершився. Перший. Складний. Були і радість  перемог, і сльози розпачу, але висновок наші діти зробили один: треба вперто йти до своєї мети, долаючи перешкоди. Тренуватися, тренуватися і ще раз тренуватися! Успішний  результат прийде до тих, хто буде найнаполегливіше до нього йти!   Вент О.П., керівник гуртка настільного тенісу при ЦДЮТ