ХМІЛЬНИЦЬКІ ТЕНІСИСТИ – СРІБНІ ПРИЗЕРИ ОБЛАСНОГО ЧЕМПІОНАТУ

eye

160

Новини

19 травня 2017 року в обласному спорткомплексі «Здоров’я» проходив чемпіонат області з настільного тенісу серед хлопчиків і дівчат 2005 р.н. і молодших. З десяти юних хмільничан до фінальної стадії увійшли семеро: Шабанов Богдан, Степчук Андрій, Подкаура Михайло, Даценко Олександр, Шемета Софія, Олійник Дар’я та Гульчук Марина. Срібним призером серед хлопчиків став Шабанов Богдан і виборов путівку на чемпіонат України, який відбудеться 24-30 травня у м.Жовква Львівської області. Переможну ходу Богдана підтримала і Шемета Софія, яка теж стала срібною призеркою області та разом з Богданом отримала путівку на чемпіонат України! Бажаємо нашим зірочкам успіхів на чемпіонаті України! 5 місце серед дівчат посіла Гульчук Марина, 6-те – Олійник Даря, чим принесли залікові очки для команди. У парному розряді серед хлопчиків 3-тє місце вибороли Шабанов Богдан і Подкаура Михайло, а серед дівчат 2-ге місце посіли Олійник Дар’я та Гульчук Марина. У змішаному розряді 2-ге місце посіли Олійник Дар’я та Подкаура Михайло, 3-тє місце – Шабанов Богдан та Шемета Софія, 4-те місце – Кищук Максим і Гульчук Марина. Вітаємо всіх вихованців-спортсменів центру дитячої та юнацької творчості з успішним виступом на змаганнях і бажаємо їм подальших перемог. Тим часом до своїх перших офіційних змагань готуються наймолодші представники цього прекрасного виду спорту, які народилися 2007 року і молодші. Чемпіонат області у цій віковій категорії відбудеться вже 2 червня у Вінниці. Тож побажаємо їм успішно представити своє місто на чемпіонаті! Купрінович М.В., керівник гуртка настільного тенісу при ЦДЮТ