ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ-2017

eye

158

Новини

5 квітня 2017 року у спортивному залі Хмільницької дитячо-юнацької спортивної школи проводився міський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя». Під козацький марш на спортивний майданчик вийшли команди  середніх загальноосвітніх шкіл міста. На урочистому відкритті заходу перед учасниками змагань, вболівальниками, гостями міста з привітанням виступив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Андрій Сташко. Програма заходу «Олімпійське лелеченя» складалася з презентації команди, комбінованої естафети, рухливої гри «Артбол» та вікторини «Знавець олімпійського спорту». У конкурсі «Презентація команди» із використанням художнього слова, вокалу, виконання елементів видів спорту, танцю про місце олімпійського руху в діяльності навчального закладу, найкраще впоралися з цим завданням команди НВК: ЗШ І-ІІІ ст. гімназія №1 та ЗОШ І-ІІІ ст. №3, третє місце - ЗОШ І-ІІІ ст. №2. У конкурсі «Комбінована естафета» з видів спорту:  (хлопчики) ведення баскетбольного м’яча, стрибки з м’ячем засунутим між ногами, павук спиною вперед, павук лицем вперед, ведення футбольного м’яча, стрибки у мішках;  (дівчатка) біг з ракеткою і м’ячем, стрибки по купинах, біг з бар’єром, збір врожаю, гладкий біг із кращим результатом впоралась команда ЗОШ І-ІІІ ст.№4, друге місце - ЗОШ І-ІІІ ст. №2, третє місце - НВК:ЗШ І-ІІІ ст. гімназія №1. У конкурсі рухлива гра  «Артбол»  перемогла команда НВК: ЗШ- гімназія №1, друге місце - ЗОШ №3, третє місце - ЗОШ №2. У вікторині «Знавець олімпійського спорту», що містила 20 запитань з тематики розвитку олімпійського руху, переможцями  стала команда ЗОШ І-ІІІ ст. №4, друге місце - ЗОШ І-ІІІст. №3, третє місце - НВК: ЗШ І-ІІІст. гімназія №1 . У загальному заліку переможцем змагань стала команда НВК: ЗШ І-ІІІ ст. гімназія №1, друге місце дісталось команді ЗОШ І-ІІІ ст. №3, яка поступилася на 1 очко команді НВК: ЗШ І-ІІІ ст. гімназії №1, третє місце – у команди ЗОШ №4. На урочистому закриті змагань переможці нагороджені кубком та грамотами, призери - грамотами виконавчого комітету міської ради. Усі команди отримали футбольні та волейбольні м’ячі. Команда переможець - НВК: ЗШ І-ІІІ ст. гімназія №1 виборола можливість участі в обласному етапі спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», що відбудеться 26 квітня 2017 р.н. у м.Вінниця. Тож бажаємо команді добре підготуватись та перемогти на обласних змаганнях. Учасники, вболівальники  та гості вдячні організаторам змагань, Хмільницькій ДЮСШ за належну організацію проведення спортивно-масового заходу. Спортивний захід відбувся за сприяння міської ради та її виконавчого комітету та організаційної підтримки управління освіти, відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради. Відділ з питань фізичної культури і спорту міської ради