• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Віджет-інформер стану довкілля

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ УПОВНОВАЖИВ ПОСАДОВЦІВ НА СКЛАДАННЯ АДМІНПРОТОКОЛІВ

eye

315

Новини

 Таке рішення головний виконавчий орган ради ухвалив 28 березня  2017 року на своєму черговому засіданні. Об’єктивною мотивацією для цього стала необхідність оперативного реагування на скоєння адміністративних правопорушень в місті, пов’язаних, значною мірою, із порушенням Правил благоустрою території. За цим рішенням одинадцятеро  посадовців міської ради уповноважені на складання протоколів про адміністративні правопорушення.          Відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю міської ради  

Назад до розділу