ГАРНІ РЕЗУЛЬТАТИ ХМІЛЬНИЧАН НА ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ МІСТА З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

eye

190

Новини

11 березня 2017 року у спортивному залі ЗОШ  І-ІІІ ст. №3  проходив відкритий чемпіонат міста з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2002 р.н. і молодших. У цих престижних змаганнях взяли участь юні майстри маленької ракетки Києва, Вінниці, Бердичева та 34 спортсмени міста Хмільника. Перші стартові поєдинки показали, що усі спортсмени були налаштовані тільки на перемогу. Адже стати чемпіоном міста досить таки престижно. І тому не дивно, що кожен із них викладався на всі сто відсотків. Через відбіркове «сито» до фінальної частини змагань увійшли 12 юнаків-спортсменів, серед яких 7 хмільничан (Цимбалюк Леонід, Васєнков Ілля, Трофимчук Артем, Глодний Олександр, Козак Євген, Трофімчук Віталій, Шаталов Богдан). Продемонструвавши велику силу волі, характер та бійцівські якості,  Леонід Цимбалюк став чемпіоном міста, а бронзовим призером - Васєнков Ілля. Серед дівчат, не зазнавши жодної поразки, чемпіонкою міста стала Папельська Світлана. У підсумку хмільничани здобули дві золоті та одну бронзову нагороду. По завершені змагань переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями виконавчого комітету Хмільницької міської ради.   Відділ з питань фізичної культури і спорту Хмільницької міської ради