СПОРТШКОЛА ІЗ ПЕРЕМОЖНИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ

eye

189

Новини

11 березня 2017 року у Вінницькому спортивному комплексі «Колос» пройшла відкрита першість СДЮСШОР з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004 р.н. і молодші. У змаганнях взяли участь понад 100 учасників, серед яких 19 юних легкоатлетів Хмільницької ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Леленко Л.М. З бігу на 60м. серед дівчат свої сили спробували більша частина наших спортсменів, але до фінального забігу потрапили лише три наших легкоатлетки. Сотник Ольга зайняла VI місце (9,2 с.), Кордюкова Ольга IV місце (9,0с.) і чемпіонкою з цього виду стала Алєксєєва Наталія з результатом 8,6с. серед 70 учасниць. Серед юнаків Комар Андрій показав ІІІ результат 8,5с. серед 58 учасників. З бігу на 300м. серед дівчат Сотник Ольга зайняла ІІ місце(51,3с.) серед 24 учасниць, а серед юнаків Паращенко Сергій завоював І місце(48,6с.) залишивши позаду 27 суперників. У стрибках у довжину Михайляк Марина зайняла ІІІ місце(3м.86см.)серед 19 учасниць,а Комар Андрій теж став ІІІ місце (4м.19см.) у цій дисципліні серед 11 учасників. У секторі для штовхання ядра наша Шевчук Ольга виборола І місце покращивши свій власний результат, штовхнувши ядро на 6м.46см. з чим ми її і вітаємо. Також 10-11 березня у м. Жмеринка проходив Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів 2002-2003р.н. (Західна зона). У змаганнях взяли участь 200 учасників із 7 областей західної України серед яких вихованці Хмільницької ДЮСШ під керівництвом Сміяна О.І. Кращий результат у цих змаганнях показав Арнаут Сергій (тренер Коваль О.В.), зайнявши ІІ місце (66кг.)  У ваговій категорії 35 кг. Губар Володимир став 15 серед 25 учасників, у 53кг. Мусєвич Віктор зайняв 7 місце, Шурко Олександр 12 місце серед 25 учасників. Наші юні борці  здобули важливий досвід на змаганнях такого рівня, який допоможе у їм наступних змаганнях.        1 - 3 березня у м. Запоріжжя відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики по інвалідному спорту. Хмільницьку ДЮСШ представляли два її вихованці Знаміровський Владислав та Кметь Юрій.  Кращий результат на цих змаганнях показав Знаміровський Владислав, посівши І місце одразу на трьох дистанціях: 60, 200, 400м.  Кметь Юрій, доклавши зусиль, покращив свої результати на дистанціях 60, 200м. та після змагань ще з  більшим ентузіазмом продовжив тренуватися. Вітаємо наших юних спортсменів із здобутими результатами і бажаємо спортивної наснаги у наступних змаганнях. Хмільницька дитячо-юнацька спортивна школа