• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Стратегія-2027: обираємо майбутнє громади

eye

855

13.05.2021 08:25

RSS

За ініціативи міського голови Миколи Юрчишина у Хмільницькій міській територіальній громаді продовжується підготовка проєкту Стратегії розвитку громади до 2027 року.

Жителі громади мають шляхом голосування обрати стратегічне бачення свого розвитку до 2027 року.

Стратегія є основним документом для реалізації соціально-економічного розвитку громади та визначає його напрямок, є основою для розробки проєктів та програм. Основним завданням цього документу є досягнення довгострокових цілей розвитку території.

Стратегічне бачення відображає курс громади в результаті реалізації стратегії свого розвитку. Бачення є чітким уявленням мешканцями того, якою вони хочуть бачити свою громаду у майбутньому.

Тому пропонуємо обрати один із можливих варіантів майбутнього нашої громади:

1. Хмільницька міська територіальна громада – визнаний у світі лідер лікувально-відновлювальної радонотерапії, туризму, прогресивний агровиробник, що використовує енергоефективні технології, інфраструктурно розвинена та культурно збагачена громада, сприятлива для бізнесу та відкрита для інвестицій, комфортна для проживання та самореалізації особистості.

2. Хмільницька міська територіальна громада – громада європейського рівня життя з розвиненою економікою та інфраструктурою, унікальна оздоровниця з неповторними властивостями лікувально-рекреаційної бази, культурний та спортивний центр з якісним дозвіллям.

Ви можете проголосувати ТУТ - https://forms.gle/jUyDNn2HH9qwQHv36

Дякуємо за Вашу активність і небайдужість! Разом змінимо свою громаду на краще!

Відділ прогнозування, залучення інвестицій та розвитку курортної галузі управління агроекономічного розвитку та євроінтеграції міської ради

Назад до розділу