• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Хмільничанам - про підтримку багатодітних родин

eye

328

17.08.2021 14:53

RSS

6 серпня 2021 року набрала чинності постанова КМУ від 04.08.2021 р. №803 «Деякі питання соціальної підтримки багатодітних малозабезпечених сімей». Зазначеною постановою затверджено Порядок виплати одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.

Виплату цієї одноразової грошової допомоги здійснюватиме Мінсоцполітики за рахунок коштів бюджетної програми 2501030 "Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення".

Який розмір допомоги?

Грошова допомога надаватиметься одноразово у 2021 році у розмірі 2 000 гривень на кожну дитину. Розмір одноразової грошової допомоги не включатиметься під час обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім’ї (домогосподарства).

Хто зможе отримати таку допомогу?

Одноразова грошова допомога:

  • виплачуватиметься багатодітним сім’ям, які станом на 1 серпня 2021 р. є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;
  • призначатиметься на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої сім’ї, яка станом на 1 серпня 2021 р. має вік 6—18 років (включно).

Для отримання виплати сім'ям не доведеться оформляти жодних додаткових документів.

Як отримати допомогу?

Виплата одноразової грошової допомоги проводиться структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з числа багатодітних сімей без звернення таких одержувачів.

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення перерахують бюджетні кошти на рахунки одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, відкриті в установі уповноваженого банку або через виплатні об'єкти АТ "Укрпошта".

Управління праці та соціального захисту населення Хмільницької міської ради

Назад до розділу