Хмільнику – 659: Юні тенісисти – рідному місту

eye

360

22.09.2021 08:56

RSS

22 вересня Хмільнику виповнюється 659 нових літ. День міста – це ще одна нагода привітати наш Хмільник, відкривши у слові, діях та в серці всі свої світлі почуття та найліпші здібності для своєї малої батьківщини. Як от хмільницькі юні тенісисти, які присвятили свої великі й малі перемоги своєму рідному місту.

18 вересня 2021 року у спортивному залі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 м. Хмільника Вінницької області» відбувся відкритий турнір Хмільницької міської територіальної громади з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2007 року народження та молодших з нагоди 659-ї річниці з часу першої письмової згадки про місто Хмільник.

1-е місце серед юнаків посів Сімаков Максим, 2-е місце дісталось Гульчуку Івану, 3-ю сходинку здобув Поліщук Віктор.

Серед дівчат чемпіонкою стала Постоюк Юлія, 2-ге Постоюк Анастасія, 3-є місце дісталось Самохіній Лідії з с. Уланів.

Чемпіони та призери по закінченню змагань були нагороджені грамотами та медалями Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради.

Приємно, що у Хмільнику є такий потужний спортивний напрямок.

Тож бажаємо вам, юні гравці маленької ракетки, успішних тренувань та упевнених перемог! А ми завжди радітимемо вашим досягненням!

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради